Fotokonkurss

Reede (2. juuni 2017) 12:00-10:00

Maksifoto, Tartu 3

Viljandi hansapäevade raames toimub fotokonkurss, kuhu ootame meeleolukaid jäädvustusi hansapäevade melust. Osalema on oodatud kõik kaameratega liikuvad huvilised. Fotosid oodatakse hiljemalt 4. juunil kell 10.00 Maksifoto kauplusesse Tartu tänav 3 või meiliaadressile viktortu@ut.ee

Võistlusele võib esitada kõiki digitaalkaameraga või nutitelefoniga tehtud mustvalgeid ja värvilisi pildifaile, mis peavad olema JPG-formaadis. Konkursile võetakse samuti vastu paberkandjal töid formaadis A3 või A4. Iga osaleja võib konkursile esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud sel aastal. Töö juures peab olema esitatud pealkiri, aasta, autori ees-ja perekonnanimi, vanus, aadress, telefoninumber või autori muud kontaktandmed.

Parimatest töödest avatakse 4. juunil kell 15.00 Uku keskuses näitus, mis jääb avatuks nädalaks. Konkursi võitjatele on välja pandud auhinnad. Auhinnatseremoonia toimub näituse avamise ajal.

Fotokonkursi eesmärk on anda osalejatele võimalus näidata oma loovust ja tutvustada seeläbi kohalikele elanikele ja linna külastajatele Viljandi Hansapäevade häid ja ilusaid külgi.